Rozwijaj swoje umiejętności

Zdobywaj doświadczenie wspierając wartości, które są ci bliskie
Wolontariat
Mentoring
Wolontariat

Co zyszkasz jako wolontariusz? 👥

Działając jako wolontariusz w Fundacji Kompetencji Cyfrowych możesz nie tylko wspierać organizacje non-profit, ale przede wszystkim rozwijać umiejętności i portfolio w oparciu o rzeczywiste projekty.

Praca w zespole

U nas każdy ma swoje miejsce w zespole. Wspólnie budujemy coś wyjątkowego i uczymy się w praktyce.

Praca w metodyce SCRUM

Korzystamy ze SCRUMa - to sprawdzony sposób na skuteczną pracę. Tak robią najlepsi w branży!

Praca na rzeczywistych projektach

Współpracujemy z prawdziwymi fundacjami, dzięki czemu nasze projekty są bardziej wartościowe. To nie tylko doświadczenie, ale też wzbogacenie portfolio.

Praca z narzędziami wykorzystywanymi w branży IT

Korzystając z profesjonalnych narzędzi, jesteśmy bliżej prawdziwego świata pracy. To fundament przyszłej kariery.

Sprawdź kogo teraz potrzebujemy

W naszej organizacji skupiamy się na przejrzystości działań i kompetencji dlatego szukamy osób, które będą mogły zajmować się konkretnymi obszarami zgodnymi z ich zainteresowaniami. Obecnie szukamy przede wszystkim osób, które pomogą nam w projekcie rozwijania stron organizacji non-profit.
💻 Wordpress Developer
Junior/Mid
Pomóż nam tworzyć strony, które zmieniają świat na lepsze.
Online
3-8 godzin tygodniowo
✍️ Copywriter
Junior/Mid
Stań się głosem naszej organizacji, zmieniaj idee w angażujące opowieści.
Online
3-8 godzin tygodniowo
🎨 Graphic Designer
Junior/Mid
Kształtuj wizualnie naszą drogę do cyfrowej przyszłości.
Online
3-8 godzin tygodniowo

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Nie martw się! Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne talenty
Praca z nami

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania w kwestii wolontariatu
Jakie kwalifikacje muszę mieć, żeby zostać wolontariuszem?
Wolontariuszem w naszej fundacji może zostać każdy, kto jest zaangażowany i chce się rozwijać w środowisku przypominającym standard branży IT. Niezależnie od Twojego doświadczenia, jeśli jesteś otwarty na naukę i współpracę, pasujesz do nas!

Tworzymy miejsce, gdzie każdy może przyczynić się do sukcesu i jednocześnie zdobywać cenne doświadczenie. Na pewno znajdziemy projekt, w którym twoje zaangażowanie przyniesie wartość. 🌱
Ile czasu muszę poświęcić na wolontariat?
Czas pracy ustalasz sobie samodzielnie, jednak wymagamy byś znalazł chwilę na 1/2 spotkania w ciągu tygodnia, w których omawiamy status realizowanych zadań. ✨

Generalnie liczymy na kilka godzin miesięcznie twojej pracy. To niewiele czasu, a możesz zrobić dużą różnicę w czyimś życiu.
Jak wygląda mój udział w wolontariacie?
Zostając naszym wolontariuszem wybierasz projekt, w którym masz ochotę się zaangażować. Czas pracy ustalasz sobie samodzielnie, jednak wymagamy byś znalazł chwilę na 1/2 spotkania w ciągu tygodnia, w których omawiamy status realizowanych zadań.

Do twojej dyspozycji mamy przygotowanych odpowiednich mentorów, do których zawsze możesz napisać w razie problemów.

Jeśli masz czas i energię na dodatkowe projekty, to możesz udzielać się w nich. My zawsze cenimy zaangażowanie 💥
Zostań Mentorem IT

Dziel się wiedzą i buduj autorytet

Napisz do nas

Jesteś ekspertem i chcesz podzielić się swoją wiedzą? Napisz do nas. Opisz krótko swoją specjalizację i dlaczego chciałbyś być mentorem.

Rozmowa wstępna

Po otrzymaniu Twojego maila, skontaktujemy się z Tobą, żeby umówić się na krótką rozmowę. To okazja, żeby omówić Twoje doświadczenie i zobaczyć, jak możesz wzbogacić nasze projekty.

Wybór projektu

Zaprezentujemy Ci różne projekty, w których możesz wziąć udział. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i w którym czujesz, że możesz najwięcej dać.

Wprowadzenie

Zorganizujemy krótkie wprowadzenie do wybranego projektu, żebyś mógł zacząć pracę od razu i efektywnie.

Prowadzenie i wsparcie

Jako mentor, będziesz prowadził webinary i wspierał merytorycznie wybrany projekt. To Twoja okazja, by podzielić się wiedzą i zobaczyć, jak inni na niej korzystają.
Praca z nami

Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się wszystkiego czego potrzebujesz żeby zostać mentorem
Kto może zostać mentorem?
Mentorem w naszej fundacji może zostać osoba z ponad 3 latami doświadczenia w branży. Szukamy specjalistów z różnych dziedzin, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą z naszymi wolontariuszami i jednocześnie nauczyć się, jak skutecznie przekazywać wiedzę. Jeśli masz doświadczenie w branży i jesteś otwarty na rozwijanie się w tej roli, to jesteś idealnym kandydatem. Zapraszamy do współpracy! 🪐
Ile czasu muszę poświęcić na bycie mentorem?
To zależy od Ciebie i projektu, do którego dołączysz. Generalnie liczymy na kilka godzin miesięcznie. To niewiele czasu, a możesz zrobić dużą różnicę w czyimś życiu. Możesz też zaangażować się jednorazowo przy jednej konsultacji lub webinarze. ✨
Co zyskam, będąc mentorem?
Oprócz satysfakcji z pomagania innym, zdobędziesz również cenne doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i zarządzaniu projektami. Zbudujesz też swój autorytet i kontakty w branży. To świetna okazja do rozwoju osobistego, zawodowego i networkingu. 👥
Czy mogę być mentorem w więcej niż jednym projekcie?
Jeśli masz na to czas i energię, to jak najbardziej! Im więcej wiesz, tym więcej możesz dać, a my zawsze cenimy zaangażowanie. 💜
Jak duże są grupy, które będę wspierać?
To zależy od projektu. Jeśli wolisz mniejsze grono, mamy takie opcje. Możesz dzielić się wiedzą z kilkoma osobami lub konsultować konkretny przypadek. A jeśli chcesz ćwiczyć wystąpienia publiczne, możesz poprowadzić webinar dla większej grupy. W każdym przypadku, Twoja wiedza trafi do tych, którzy jej potrzebują. 🌱
Ta strona używa plików cookies do celów analitycznych, statystycznych oraz marketingowych. Szczegółowe informacje na temat zarządzania danymi znajdziesz w naszej polityce prywatności..